Křídla a pianina Essex

Logo značky Essex

 

Essex piano logo

 

Křídla a pianina značky Essex

Křídla a pianina značky Essex vychází z technických norem mateřské firmy Steinway & Sons , která také zajištuje technickou pomoc při výrobě klavírů Essex, aby se ujistila, že jsou vyrobeny podle specifikací stanovených firmou Steinway. Každý nástroj Essex je kontrolován týmem vyškolených pracovníků firmy Steinway & Sons. Essex kombinuje a využívá nejnovější projekční a inženýrská vylepšení, která jsou výsledkem výzkumu a zkušeností vývojového týmu. Tyto výsledky spojuje se zkušenostmi z dlouhotrvající a bohaté tradice výroby klavírů (od roku 1853) mateřské firmy Steinway & Sons. Právě zázemí a zkušenosti Steinway & Sons umožnují značce Essex nabídnout ve své cenové kategorii konečným uživatelům kvalitu dalece převyšující jiné výrobce.

Nástroje Essex se dokonce používají v Národním divadle v Praze již 7 let. Po 7 letech nám bylo sděleno, že tyto nástroje jsou stále ve velice dobré kondici.

Certifikát Steinway promise - tímto certifikátem se firma Jan Drnek – oficiální dealer pro Českou republiku firmy Steinway & Sons , Boston, Essex zavazuje, že pokud se majitel nástroje Essex rozhodne v průběhu 10 let nástroj vyměnit za značku Steinway & Sons, naše firma klavír Essex odkoupí za pořizovací cenu a odečte ji z ceny nového nástroje značky Steinway & Sons.

Více o křídlech a pianinech značky Steinway & Sons se dozvíte v článku Křídla a pianina značky Steinway and Sons.

 

Essex -  EGP-173F - francouzská provincie - klavír velký.png

Velké křídlo Essex -  model EGP-173F - francouzská provincie

 

Essex -  EUP-116QA - královna Anna (Queen Anne).png

 

 

Pianino Essex -  model EUP-116QA - královna Anna (Queen Anne)

 

Máte-li zájem o klávesové nástroje Essex, vyberte si z naší nabídky.