Tvorba webu

Pár informací o tvorbě webu.

Webové stránky firmy Drnek Piana jsou vytvořeny v jazyku XHTML 1.0 Strict za užití CSS (kaskádových stylů), Javascriptu a programovacího jazyku PHP. Samotný kód a textový obsah je zpracován za užití moderních SEO optimalizačních technik, především pro co nejsnažší dohledatelnost webu z fulltextových vyhledávačů.

Z hlediska co nejvstřícnějšího vztahu k návštěvníkům a budoucím zákazníkům jsou zde, prostřednictvím aktivit internetového marketingu, uvedeny externí odkazy směřující na naše partnery z hudební branže.

Web je postavený na systému pro správu obsahu - redakční systém lazyCMS, pomocí něhož lze upravovat stránky samotné, přidávat produkty, články, fotografie atp. 

Autorem této internetové prezentace je spol. Inspirio s.r.o. poskytující služby v oblasti webdesignu, SEO propagačních technik a tiskové grafiky.

 

Doporučujeme také tyto weby

Máte-li doma předškoláka a chcete, aby již od mala měl základy hudebního cítění, doporučujeme hudební školu Plzeň, kde se mu budou věnovat individuálně a s citem. Pro ještě mladší děti je tu ojedinělá a svým přístupem jedinečná školka Plzeň s názvem "Na dvorku", která se dětem věnuje jak po hudební, jazykové, výtvarné, tak i po citové stránce, ve školce na dvorku se Vašim dětem budou opravdu věnovat s pochopením.